Контрольні роботи з товарознавства

Товарознавство - дисципліна, що вивчає споживчі характеристики виробів, на яких ґрунтується споживча вартість. Економічна прикладна дисципліна, тісно взаємопов'язана з маркетингом, активно використовує діалектичну логіку.

Програмний матеріал містить відомості про смакові і продовольчі експертизи товарів, ідентифікації продукції, виявленні фальсифікатів. Розглядаються аспекти, що стосуються непродовольчіх товарів, а також продуктів харчування, приділяється увага основним якісним характеристикам і методам їх виявлення.

Підготовка роботи

Матеріал готується за затвердженою державною схемою, відповідно до тематики складається зміст, що складається з питань, що дозволяють повністю розкрити проблематику. Основна частина роботи обов'язково містить теоретичну базу, яка дозволяє актуалізувати розглянуте питання.

Передбачено практичне дослідження, що містить викладення і розрахунки, що дозволяють довести правильність суджень, висловлених автором. Передбачено використання актуальних літературних джерел, з новітніми відомостями, що стосуються цієї теми.

Вигідне співробітництво

Поспішайте замовити контрольну роботу з товарознавства в нашій компанії, що пропонує кращі умови на ринку. Організація співпрацює з кваліфікованими педагогами, прекрасно знайомими з предметом і працюючими в кращих вітчизняних ВНЗ.

Гарантується якість і висока унікальність, прекрасно усвідомлюючи важливість роботи для клієнтів, ми ретельно перевіряємо всі матеріали. Звернувшись до нас, ви заощадите час і гроші, ми пропонуємо кращу ціну на ринку. Отримайте відмінну оцінку, полегшите собі здачу сесії і заробіть стипендію на наступний семестр.

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

Залишити відгук

Відгуки: 8, рейтинг: 5

Поставьте оценку:
Мария

Очень помогли с товароведением. Тему качественно раскрыли, источники использовались актуальные (у нас с этим строго), само выполнение стоило вполне нормально. Буду ещё обращаться по другим дисциплинам.

Виктория

Товароведение не простая тема. Заказала материал. Все раскрыто, затронут все аспекты. А главное, написано на простом и доступном языке. Цены, по сравнению с другими сайтами, неплохие. Буду обращаться ещё, рекомендую.

Леха

Контрольные работы по товароведению заказывал здесь по совету друзей из-за адекватных цен и оптимального срока выполнения. Сделали их на высоком уровне и результатом остался доволен.

Артем

До встречи в мае! Снова будет сессия и я снова у Вас)

Лина

Очень рада,что обратилась именно сюда,с первого раза менеджер поняла что именно хочет видеть в контрольной мой преподаватель,сделали работу раньше срока и за отличную стоимость

Наталья

Меня привела подруга в компанию Uadiplom ,раньше писала работы сама,но на последнем курсе на это нет времени из-за основной работы,подобные компании-спасение для людей которые учатся и работают,заказывала у них задачи,лабораторные и с ними же буду писать диплом,Очень ответственно подходят к своей работе и отвечают на все вопросы,большое спасибо

Артём

Спасибо огромное, очень помогли, работа отличная.

Яна

Вы просто супер!!! Смогли полностью угодить моему руководителю. что не получалось у меня))))))Спасибо большое.

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×