Контрольна робота з товарознавства

Товарознавство - дисципліна, що вивчає споживчі характеристики виробів, на яких грунтується споживча вартість. Економічна прикладна дисципліна, тісно взаємопов'язана з маркетингом, що активно використовує діалектичну логіку.

Програмний матеріал містить відомості про смакових і продовольчих експертизах товарів, ідентифікації продукції, виявленні фальсифікатів. Розглядаються аспекти, що зачіпають непродовольчі товари, а також продукти харчування, приділяється увага основним якісним характеристикам і методам їх виявлення.

Підготовка роботи

Матеріал готуватися за затвердженою державної схемою, відповідно до тематики складається зміст, що складається з питань, що дозволяють повністю розкрити зачіпає проблематику. Основна частина роботи обов'язково містить теоретичну базу, яка дозволяє актуалізувати аналізований питання.

Передбачено практичне дослідження, що містить викладки і розрахунки, що дозволяють довести правильність суджень, висловлених автором. Передбачено використання актуальних літературних джерел, з новітніми відомостями, що стосуються цієї теми.

Вигідне співробітництво

Поспішіть замовити контрольну роботу з товарознавства в нашій компанії, що пропонують кращі умови на ринку. Організація співпрацює з кваліфікованими педагогами, прекрасно знайомими з предметом і працюючими в кращих вітчизняних ВНЗ.

Гарантується якість і висока унікальність, прекрасно усвідомлюючи важливість роботи для клієнтів, ми ретельно перевіряємо всі матеріали. Звернувшись до нас, ви заощадите час і гроші, ми пропонуємо кращу ціну на ринку. Отримайте відмінну оцінку, полегшите собі здачу сесії і заробіть стипендію на наступний семестр.

Оставить комментарий Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:


...

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×