Замовити звіт по практиці з діловодства

Студенти, що навчаються за професією «діловодство» або за профілем «бухгалтерія», відповідно до навчального плану потрібно проходити практику і складати звіт по предмету «Діловодство».

Звіт об'єднує в собі теоретичні знання учня і навички практичної роботи за фахом. Значення звіту з цього предмету велике, оскільки він є основою для виконання в кінці навчання дипломної роботи. Отже, у звіті треба розглянути актуальні питання і ключові моменти діяльності діловода.

До звіту пред'являються вимоги щодо структурування. Вони детально описуються в методичних посібниках та посібниках з практиці.

Відповідно до методичними вказівками у звіті вказується база практики, дається опис підприємства, його реквізити, характеризуються нормативно-законодавчий блок документів по котрим функціонує підприємство.

Вимогою до звіту є і виконання економічного аналізу. Дані рекомендують брати за 2-3 роки. Для цього слід вивчити бухгалтерську і статистичну звітність.

Далі розглядають документи з організації ведення діловодства та документообіг на підприємстві. Вивчається в обов'язковому порядку графік документообігу.

У звіт з діловодства обов'язково треба вставити главу по кадровому діловодству. Вивчається кадровий облік, його ефективність, ведення архівної справи, а так само стан поточної діяльності.

Студент зобов'язаний придумати пропозиції щодо поліпшення документообігу та ефективності діловодства.

Проблеми для студента: немає можливість потрапити на практику, немає часу на такий великий обсяг або просто втрачено час.

Вихід: зробити замовлення звіту з діловодства професіоналам.

Оставить комментарий Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:


...

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×