Звіт з практики з охорони праці

Як правило, проводиться на підприємстві, або на базі навчального закладу низьких рівнів акредитації. Специфічною частиною розробки звіту є пошук нормативно правової бази, яка застосовується для контролю навчального закладу. Розбір документів, що стосуються охорони праці. Створення на їх основі пояснювальної частини роботи, яка пов'язана з складанням актів і інших бюрократичних та нормативно правових документів. Замовити звіт по практиці з охорони праці можна на нашому сайті.

Розробка звіту включає в себе:

  • Створення документа відображає права та обов'язки студента, як практиканта і підприємства, або навчального закладу, де він проходить практику.
  • Опис практичної частини. Створення прикладів документів, що стосуються охорони праці та проходження практики в цілому.
  • Опис внутрішнього розпорядку підприємства, або навчального закладу. Розбір труднощів, з якими зіткнувся студент при проходженні практики.
  • Створення витягів з закону про охорону праці, що стосуються роду діяльності підприємства в цілому.
  • Опис внутрішнього розпорядку підприємства, опис робіт проведених практикантом їх призначення та специфіка. На вимогу, складається структура щоденника практики, в якому ці роботи датуються.
  • Розробка правильно побудованого виводу.
  • Форматування кінцевого документа з урахуванням вимог, які пред'являє до нього навчальний заклад.
  • Створення інфографіки (на вимогу навчального закладу)

Для прискорення нашої роботи просимо надати максимальну інформацію про місце практики. Надати зразки форматування звіту, або вимоги до них. Вказати час проходження практики та розклад роботи підприємства. Приблизний обсяг готового звіту (зазвичай коливається в межах 30 сторінок), якщо необхідна інформація для заповнення щоденника практики, надається його скан або електронний документ. Кінцева робота надається в будь-якому форматі текстових документів, готовому для друку.

Оставить комментарий Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:


...

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×