Звіт по практиці з охорони праці

 

Як правило, проводиться на підприємстві, або на базі навчального закладу низьких рівнів акредитації. Специфічною частиною розробки звіту є пошук нормативно-правової бази, яка застосовується для контролю навчального закладу. Розбір документів, що стосуються охорони праці. Створення на їх основі пояснювальной частини роботи, яка пов'язана зі складанням актів та інших бюрократичних і нормативно правових документів. Замовити звіт по практиці з охорони праці можна на нашому сайті.

 

Розробка звіту включає в себе:

· Створення документа відображає права та обов'язки студента як практиканта і підприємства або навчального закладу, де він проходить практику.

· Опис практичної частини. Створення прикладів документів, що стосуються охорони праці та проходження практики в цілому.

· Опис внутрішнього розпорядку підприємства, або навчального закладу. Розбір труднощів, з якими зіткнувся студент при проходженні практики.

· Створення витягів із закону про охорону праці, що стосуються роду діяльності підприємства в цілому.

· Опис внутрішнього розпорядку підприємства, опис робіт, що проводив практикант, їх призначення і специфіка. На вимогу, складається структура щоденника практики, в якому ці роботи датуються.

· Розробка правильно побудованого виведення.

· Форматування кінцевого документа з урахуванням вимог, які пред'являє до нього навчальний заклад.

· Створення інфографіки (на вимогу навчального закладу)

Для прискорення нашої роботи просимо надати максимально вичерпну інформацію про місце практики. Надати зразки форматування звіту, або вимоги до них. Вказати час проходження практики та розклад роботи підприємства. Приблизний обсяг готового звіту (зазвичай коливається в межах 30 сторінок), якщо необхідна інформація для заповнення щоденника практики, надається його скан або електронний документ. Кінцева робота надається в будь-якому форматі текстових документів, готовому для друку.

 

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

Залишити відгук

Відгуки: 0, рейтинг: 0

Поставьте оценку:
...

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×