Питання відповідь

1. Я живу в іншому місті, як відбувається оплата і передача готової роботи?

Оплата замовлень здійснюватися будь-яким зручним для Вас способом оплати, найчастіше клієнти по Україні оплачують на карту приватбанка, клієнти з Росії - на гаманець яндекс-гроші. Готову роботу, зауваження викладача, правки і т. П. Відправляємо на Вашу електронну пошту.

2. Чи обов'язково потрібна передоплата?

Передоплата обов'язкова, вона показує серйозність Ваших намірів і дає гарантію нам, що ви не передумаєте забирати роботу, коли її вже виконають.

3. Як можна замовити роботу?

Оформити замовлення на написання дипломної чи курсової робіт дуже просто. На сайті праворуч знаходиться зелена кнопка Оформити, потрібно натиснути її і заповнити просту форму замовлення, прохання викласти Ваші вимоги до замовлення максимально докладно, прикріпити доп. Матеріали, якщо є, і натиснути внизу «Оформити замовлення». На підтвердження вам прийде смс повідомлення і лист на електронну пошту з номером замовлення та даними для входу в особистий кабінет.

4. Як довго чекати відповідь після заповнення заявки на сайті?

Якщо заявка оформлена в робочий час, на протязі 2-3 годин ми оцінимо ваш замовлення і повідомимо вартість на емаіл і телефон. Деякі замовлення є дуже специфічними, і на пошук автора йде значно більше часу, але Ви завжди можете самі зателефонувати за нашими телефонами і дізнатися статус вашого замовлення.

5. Хто буде виконувати моє замовлення?

Всі роботи виконують кваліфіковані автори в своїй області, які працюють з нами не один рік. Більшість з них є діючими викладачами різних ВНЗ, аспірантами, кандидатами наук і т.д.

6. Якщо викладач знайде помилки у виконаній Вами роботі, ви допрацюєте?

Звичайно. Доробки робимо безкоштовно в найкоротші терміни, якщо вони в межах початкового задания. При зміні вимог і додаванні нових цілком можлива доплата, потрібно розглядати конкретну ситуацію.

7. Мені потрібно показувати диплом керівнику по частинах і по ходу написання вносити коректування, це можливо?

Так, контроль і написання дипломних робіт і деяких курсових відбувається по частинах, щоб клієнт міг направляти автора, висловлювати свої побажання та зауваження.

8. В який термін максимально швидко можете зробити диплом і курсову роботу?

Все залежить від вашого бюджету. При великому бажанні курсову можна виконати за 1 добу або навіть 1 день, диплом - за 3 дні, якість при цьому не постраждає, але автору потрібно буде доплатити 50% від вартості за недоспані ночі.

9. Частину роботи можна замовити?

Так, звичайно, можете замовити як роботу повністю «під ключ», так і окрему частину.

10. Чи можна у вас замовити онлайн-допомога при здачі іспиту?

Ні, таку функцію наша фірма не надає. Можемо зробити на замовлення будь-які роботи з економічних, правових, гуманітарних предметів.

11. Від чого залежить термін виконання замовлення?

У першу чергу від терміну зазначеного клієнтом - завжди намагаємося вкластися. Також термін залежить від складності та обсягу опрацювання матеріалу, завантаженості авторів. Тому намагайтеся замовляти роботи завчасно, не затягуючи до останніх днів.

12. Я оформив заявку. Чи можна скасувати замовлення?

Так, замовлення набуває чинності тільки після внесення передоплати. Якщо вас не влаштовують наші умови або вартість, ви вправі відмовитися від замовлення або запропонувати свої варіанти, ми їх із задоволенням розглянемо і обговоримо.

13. Я вніс передоплату, але обставини змінилися і мені вже не потрібно виконувати роботу. Можна забрати гроші?

Якщо автор ще не почав виконувати ваше замовлення, то без проблем повернемо вам всю суму. Якщо частина роботи вже написана, то автору потрібно за це заплатити, передоплата в таких випадках не повертається.

14. Чи можна зв'язатися з автором, який виконує мою роботу?

Так можна. Ви завжди можете задати будь-які питання виконавцю через менеджера або написавши на емаіл. Ми їх обов'язково передамо і повідомимо Вам відповідь.

15. При замовленні дипломної, магістерської роботи потрібно Вам надавати план роботи?

Як показує наш досвід, план краще затвердити у керівника. Тому роботу виконуємо або за Вашим планом, або спочатку складаємо план і передаємо Вам на затвердження.

16. Яким способом сплатити, щоб максимально швидко почали виконувати моє замовлення?

Самий повільне зарахування відбувається на банківський рахунок, платежі на вебмані, яндекс-гроші, приват24 зазвичай проводяться через 2-3 години.

17. Як я дізнаюся, що робота виконана?

Як тільки робота буде виконана і перевірена відділом контролю якості, вам прийде смс на телефон «Замовлення № ... готовий»

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×