Звіт по практиці з англійської

 

Відповідно до навчального плану майбутній викладач англійської мови повинен пройти практику за фахом. Студент-практикант приходить на практику до школи, його як молоду і активну людину привертають до позакласної роботи, йому потрібно готуватися до занять. На все це йде багато часу. Але ж потрібно ще обробити всі матеріали, які будуть зібрані в період практики і скласти звіт.

Інший варіант: студент-перекладач. Тут вже на практиці його будуть експлуатувати по повній програмі. Зазвичай практика або не оплачується підприємством, або студенту за виконану роботу платять символічну плату. А роботою завантажують. Оскільки практикант повинен заробити собі позитивний відгук від фірми.

Що в такому випадку робити, адже грамотно складений звіт покаже його, як майбутнього фахівця. А часу на складання звіту не вистачає.

Щоб уникнути проблем, варто звернутися до фахівців, які точно знають, як оформити звіт про діяльність студента. У звіт включають щоденник, аналіз відвідування уроків, описуються позакласні заходи. Наприклад, підготовка вікторини англійською або фестивалю іноземної пісні. Тематичне планування уроків так само буде в звіті.

Для практиканта, який буде працювати в якості перекладача в звіт включать і посадову інструкцію, і практичну частину, яку побудують в залежності від специфіки фірми. Наприклад, переклад листів, підготовка контрактів з іноземними партнерами. Студенту нададуть матеріал по «живій» практиці.

Загалом, професіонали, які знають специфіку практики студента, який вивчає англійську мову, підберуть і оформлять варіант звіту відповідно до Програми практики і вимог викладача від навчального закладу.

А студент, довірившись професіоналам, зможе більше часу присвятити практичному оволодінню англійською мовою.

 

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

Залишити відгук

Відгуки: 0, рейтинг: 0

Поставьте оценку:
...

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×