Замовити звіт з практики з англійської

У відповідності з навчальним планом майбутній викладач англійської мови повинен пройти практику за фахом. Студент-практикант приходить на практику в школу, його як молодого і активного людини привертають до позакласної роботи, йому потрібно готуватися до занять. На все це йде сила-силенна часу. А треба ж іще обробити всі матеріали, які будуть зібрані в період практики і скласти звіт.

Інший варіант: студент-перекладач. Тут вже на практиці його експлуатуватимуть по повній програмі. Зазвичай практика або не оплачується підприємством, або студенту за виконану роботу платять символічну плату. А роботою завантажують. Оскільки практикант повинен заробити собі позитивний відгук від фірми.

Що в такому випадку зробити, адже грамотно складений звіт покаже його, як майбутнього фахівця. А часу на складання звіту не вистачає.

Щоб уникнути проблем, варто звернутися до фахівців, які точно знають, як оформити звіт про діяльність студента. У звіт включають щоденник, аналіз відвідування уроків, описуються позакласні заходи. Наприклад, підготовка вікторини англійською або фестивалю іноземної пісні. Тематичне планування уроків так само буде в звіті.

Для практиканта, який буде працювати в якості перекладача в звіт включать і посадову інструкцію, і практичну частину, яку побудують в залежності від специфіки фірми. Наприклад, переклад листів, підготовка контрактів з іноземними партнерами. Студенту нададуть матеріал по «живий» практиці.

Загалом, професіонали, які знають специфіку практики студента, який вивчає англійську мову, підберуть і оформлять варіант звіту відповідно до Програми практики та вимогами викладача від навчального закладу.

А студент, довірившись професіоналам, зможе більше часу присвятити практичному оволодінню англійською мовою.

Оставить комментарий Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:


...

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×