Замовити звіт з практики з кулінарії

Звіт з практики відображає і узагальнює досвід і навички практичної роботи студентів, яка отримана в процесі навчання у навчальному закладі.

Звіт відображає вміння орієнтуватися в професії, він показує наскільки студент може працювати в реальному житті на підприємстві. Чи ефективний як молодий спеціаліст.

Фахівці-професіонали допоможуть грамотно і правильно підготувати інформацію і структурувати звіт про проходження практики, підберуть потрібні дані і матеріал, виконають необхідні розрахунки, докладуть необхідних ілюстрації.

Звіт на замовлення за кулінарній практиці особливий. Такий звіт повинен відображати і специфіку роботи підприємства, де проходила практика, і показати загальну теоретичну підготовку, і навички кулінарного ремесла у студента. Це дуже складно.

Кулінарна практика проходить в основному на підприємствах харчування і торгівлі. Студенти-практиканти виконують великий обсяг робіт під час практики. Не треба замовчувати і такий факт, що приймаюча сторона часто експлуатує студента, примушуючи виконувати роботу будь-якого співробітника.

Виходить, що у студента зовсім немає часу, щоб збирати матеріал, обробляє його і вже тим більше писати звіт. А у звіті повинні бути відображені і вивчені нормативні акти, і описана структура підприємства, і дана схема технологічних процесів. А кулінарні рецепти, а аналіз меню. Та ще з додатком, наприклад, покрокових інструкцій у фотографіях. Нереально, якщо студент буде під час практики виконувати якусь роботу на підприємстві. Роботодавець постарається, користуючись залежним становищем практиканта, скористатися.

А замовлення звіту допоможе вирішити дані проблеми і відповідно до програми у студента буде хороша якісна робота.

Оставить комментарий Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:


...

Подождите уходить!

Поможем в написании:

Супер цена! от 1500 грн.

×