Звіт по практиці з товарознавства

 

Розробляючи звіт по практиці, ми враховуємо всю специфіку підприємства. Практика з товарознавства може проходити на підприємстві, яке пов'язане з логістикою, зберіганням і реалізацією товарів. Це може бути оптовий торговий склад, або торгова точка з великим оборотом товарів. Замовити звіт по практиці можна на сайті. Робота з розробки складається з декількох етапів і включає в себе:

· Створення опису підприємства і робіт які проводяться їм і його співробітниками.

· Пошук нормативних документів, що стосуються охорони праці. Оформлення виписок з них і включення їх в звіт по практиці.

· Оформлення документа. Застосовуються норми встановлені Міністерством освіти і вимоги, що пред'являються навчальним закладом і керівником практики.

· Складання списку робіт, що проводилися студентом під час роботи на підприємстві. Датування їх відповідно до календарного розкладу робочих днів. Підготовка інформації для заповнення щоденника виробничої практики.

· Додавання інфографіки пов'язаної з обігом товарів, витратами і доходами.

· Розробка специфічних документів і накладних, з якими довелося зіткнутися студенту під час виконання своїх обов'язків.

· Складання висновку, на основі інформації включеної в звіт. Формат і склад звіту обмовляється під час виконання роботи.

· Методи вирішення проблем що виникають на підприємстві, шляхи їх вирішення. Інформацію про можливу оптимізації робочого процесу.

Щоб прискорити створення звіту по практиці в додаток до заявки надішліть файл з інформацією про форматування наданий навчальним закладом. Вкажіть максимальну кількість своїх контактів (адреса електронної пошти, skype, номер анкети в контакті). Постійний зв'язок з замовником- застава швидкої і якісної роботи.

 

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

Залишити відгук

Відгуки: 0, рейтинг: 0

Поставьте оценку:
...

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×