Наші переваги

Для того щоб ви переконалися в правильності свого рішення замовити роботу саме в компанії uadiplom, ми перерахуємо основні переваги співпраці з нами.

  1. Доступні ціни на послуги.

Замовити роботу в uadiplom можуть навіть студенти з найскромнішими фінансовими можливостями. Ми працюємо для студентів і прекрасно розуміємо, що вони не можуть дозволити собі істотних витрат.

  1. Гарантії якості.

Незважаючи на невисокі ціни, якість робіт, написаних авторами uadiplom, відповідає всім вимогам викладачів і стандартам ВНЗ. Курсові, контрольні, дипломні роботи передаються замовнику повністю готовими до здачі, після того як пройдуть процедуру перевірки на наявність всіляких помилок і неточностей.

  1. Стислі терміни виконання замовлень.

Будь-які студентські роботи виконуються максимально швидко без шкоди для якості. Наприклад, виконання контрольних робіт або рефератів займає всього декілька днів (від 3 до 5, в залежності від складності та виду роботи), написання курсової- від одного до декількох тижнів, а дипломна робота виконується не більше ніж за місяць.

  1. Супровід кожної роботи до остаточної здачі.

Протягом місяця після видачі клієнту виконаного замовлення ми готові зробити безкоштовні доопрацювання. Таким чином, студент має можливість звертатися до авторів для внесення коригувань до самого захисту роботи.

  1. Офіційна реєстрація компанії.

Наша компанія є офіційно зареєстрованою юридичною особою, це означає, що всі клієнти можуть бути впевнені в захисті своїх прав. Кожному замовнику на руки видається договір і чек, що свідчить про оплату.

  1. Висококваліфікований персонал компанії.

Автори uadiplom проходять ретельний відбір перш ніж приступати до виконання замовлень. Ми підбираємо своїх співробітників з числа викладачів і методистів ВНЗ, адже саме ці люди краще за інших знайомі зі специфікою студентських робіт.

  1. Висока унікальність і актуальність всіх робіт.

Всі роботи проходять багатоступінчастий контроль якості і унікальності. Ми гарантуємо, що унікальність роботи складе не менше 70%, а при написанні будуть використовуватися тільки  найперевіреніші і актуальні джерела інформації.

 

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×