Як оформити замовлення

Будь ласка, уважно ознайомтеся з нашими умовами. При співпраці з нашою компанією, виконання цих умов обов'язково! Якщо ви не згодні з ними, то подальша співпраця з uadiplom неможлива. Укладаючи договір з нашою компанією, ви автоматично погоджуєтеся на дані умови та зобов'язуєтеся їх дотримуватися.

  1. Обов'язкова передоплата.

Це необхідно для того, що ми могли бути впевнені в зацікавленості клієнта придбати готову роботу, адже інакше робота співробітників компанії не буде оплачена. Тільки після того, як клієнт внесе передоплату, автори зможуть приступити до виконання замовлення. Зверніть увагу, що розмір передоплати не фіксований і залежить від характеру необхідної роботи (вид, дисципліна, тематика, розмір, складність і т.д). Як правило, розмір передоплати становить від 20 до 50% вартості готової роботи.

  1. Максимально повний і точний опис необхідної роботи при замовленні.

Для того щоб готова робота найбільш точно відповідала вашим очікуванням, до оформлення замовлення слід підійти з максимальною відповідальністю і увагою. Автори при написанні строго дотримуються побажань і вимог замовника, тому, чим точніше ви опишете всі нюанси роботи, тим краще.

  1. Супровід роботи.

Безкоштовне доопрацювання, яке пропонує наша компанія, діє не більше, ніж протягом місяця після здачі роботи замовнику. Тому не відкладайте свої вимоги по доопрацюванню на останній момент. Чим більше часу пройде з моменту здачі роботи, тим важче автору згадати суть і тонкощі даного замовлення. Також зауважте, що доопрацювання здійснюється безкоштовно ТІЛЬКИ при незмінності первинних вимог до роботи. В іншому випадку, доопрацювання здійснюється тільки за додаткову плату.

  1. Передача виконаної роботи тільки після остаточного розрахунку.

Ми передаємо клієнту готову роботу тільки після повної оплати замовлення. Передача здійснюється більш зручним для замовника способом. Наприклад, по e-mail або на Flash-носій в офісі компанії.

 

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×