Звіт по практиці з інформаційних технологій

Практика по ІТ включає в себе виконання або комплекс завдань по предмету, або є вивченням роботи господарської системи з позиції предмета. Практична діяльність повинна закріпити, розширити, поглибити і систематизувати знання. В процесі практичної діяльності поглиблюються і вирівнюються вміння роботи на ПК. Студент вчиться вирішувати управлінські завдання з використанням можливостей обчислювальних засобів.

Для економістів ІТ практика означає вміння використовувати математичні методи в рішенні господарських завдань фірми.

У звіт з інформаційних технологій треба обов'язково написати мету і завдання практики. Робота включає в себе освоєння стандартів виконання робіт. Потрібно вивчити положення та інструкції. Навчитися експлуатувати апаратні і програмні засоби обчислювальної техніки. Ознайомитися з периферійним і зв'язковим обладнанням, апаратними засобами комп'ютерної графіки.

Якщо практика проходить на підприємстві, то складається структурна схема підрозділів АСУ, вивчається інформаційне та метрологічне забезпечення технологічних об'єктів, виконується предметний аналіз будь-яких інформаційних завдань. Керівники часто дають і індивідуальні завдання, а також виконується науково-дослідна і наукова робота, складається літературний огляд по темі.

Як бачимо, роботи багато, обсяг колосальний і виконати його під силу професійним виконавцям. А студент зможе вивчити вже готовий матеріал і благополучно здати звіт. Причому, роботу виконавцям можна замовити як в повному обсязі, так і по частинах. Наприклад, студент може зробити опис фірми самостійно, а ось індивідуальне завдання виконати не може. Професіонал допоможе зробити завдання.

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ВАРТІСТЬ

Залишити відгук

Відгуки: 0, рейтинг: 0

Поставьте оценку:
...

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×