Як перевірити справжність диплома: основні моменти і рекомендації

Сьогодні не всі роботодавці висувають серйозні вимоги до претендента. Незважаючи на це все ще виникає необхідність в перевірці диплома про освіту на справжність. Процедура в Україні сьогодні спростилася, тому процес - швидкий. Для цього достатньо звернутися в єдиний держ реєстр дипломів в Україні. Юридичне підтвердження приходить безпосередньо на електронну пошту, тому процес позбавлений бюрократичних складнощів.

Як працювати з базою дипломів України: основні моменти

Для підтвердження дійсності досить вказати на сайті Єдиної державної електронної бази такі дані:

  • Реквізити документа про вищу освіту (реєстраційний номер, серію).
  • Персональні дані власника (Прізвище, Ім'я, По батькові; рік закінчення навчання у вищому навчальному закладі).

Під час подачі заявки формується запит завдяки стандартному анкетуванню. База дипломів України розглядає форму і запускає автоматичний процес перевірки всіх зареєстрованих документів в базі. По завершенню процедури формується підтвердження, яке підтверджується електронним підписом і печаткою. Протягом 3 днів офіційне підтвердження буде відправлено на електронну пошту того, хто оформляв запит.

Хто може перевірити і знайти підроблений диплом?

Дізнатися інформацію про документ про закінчення ВНЗ і знайти підроблений диплом можуть: 

  • Фізичні особи-власники дипломів.
  • Вищі навчальні заклади.
  • Журналісти з ліцензією.
  • Офіційні компанії і організації.

Щоб зрозуміти, як перевірити справжність диплома в Україні, досить знайти в інтернеті електронну базу і зареєструватися для отримання інформації. Зверніть увагу на той факт, що єдиним винятком залишаються дипломи випускників військових училищ, університетів.

З якого року вносять дипломи в базу?

В електронному реєстрі зібрана документація, починаючи з 2000 року. Якщо вам потрібно перевірити документ, який був виданий раніше, доведеться звертатися до Міністерства освіти України. Природно, процедура займе час, так як будуть аналізуватися всі архіви. Виникає логічне запитання, який диплом можна перевірити? Щоб зрозуміти, з якого року вносять дипломи в базу, важливо ознайомитися з тим, як вона функціонує. Отже, перевірити не можна диплом, який був виданий в СРСР. Щоб зрозуміти, як перевірити диплом старого зразка, доведеться звертатися безпосередньо в архів вищого навчального закладу. Сьогодні ця процедура може затягнутися, тому задумайтеся, перш ніж розбиратися з тим, як перевірити диплом старого зразка.

Відповідь на запит може бути відправлений не тільки власнику документа, але і, наприклад, роботодавцю. Якщо дані були вказані невірно або в базі не виявиться відомостей, на електронну пошту буде відправлено підтвердження того, що документ - не найдений. В такому випадку перевірити диплом онлайн не вийде і доведеться складати запит до Міністерства або навчального закладу.

Яку інформацію надає сервіс?

Якщо ви правильно склали запит, то реєстр надасть розширену інформацію про документ. До таких даних належать:

  • Повний реєстраційний номер.
  • ПІБ власника диплома.
  • Дата закінчення навчання і видачі документа про вищу освіту.
  • Спеціальність, професійна кваліфікація.

Труднощі можуть виникнути, якщо університет або інститут був реорганізований або ліквідований. Для оцінки достовірності в такому випадку доведеться звертатися виключно до Міністерства освіти.

Зверніть увагу на той факт, що сьогодні процедура оцінки справжності досить рідко використовується, адже професійні якості і вміння людини легко підтверджуються на практиці.

ТОЛЬКО В АПРЕЛЕ

ДАРИМ ЧЕК-ЛИСТ ПО НАПИСАНИЮ КУРСОВОЙ & 500 ГРИВЕН НА ПЕРВЫЙ ЗАКАЗ

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

ДАРИМ ПРЕЗЕНТАЦИЮ И ДОКЛАД ПРИ ЗАКАЗЕ ДИПЛОМА!

оставь заявку на бесплатный расчет стоимости написания твоей работы прямо сейчас


* обязательные поля для заполнения

×